КОМПЛЕКСНІ ОБІДИ ДЛЯ ВАШОЇ КОМПАНІЇ З ДОСТАВКОЮ

АКЦІЯ! ЗАМОВЛЯЙТЕ ПЕРШИЙ ОБІД БЕЗКОШТОВНО І ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ У ВІДМІННІЙ ЯКОСТІ НАШИХ СТРАВ!

Ми пропонуємо тільки найсвіжіше та найсмачніше! Такого асортименту на кожен день і за такими низькими цінами Ви не знайдете ніде у Києві. Перший обід ми доставимо абсолютно БЕЗКОШТОВНО, щоб ви переконалися у відмінній якості наших страв.

 

Величезний досвід роботи й наші виробничі потужності дозволяють готувати обіди на будь-яку кількість співробітників і під будь-які побажання клієнтів. Ми доставляємо готові обіди в спеціальних ланч-боксах, придатних для розігріву в СВЧ-печі. Одноразові прилади та серветки додаються безкоштовно.

Організаціям і компаніям з чисельністю співробітників від 40 осіб ми пропонуємо послуги з проектування, організації та обслуговування обідніх залів і їдалень для співробітників на території організації. Так само ми можемо розробити для Вас спеціальне меню під визначений бюджет.

НАШІ ПЕРЕВАГИ: 

  • Доставляємо обіди у фіксований час.
  • Наші страви упаковані в спеціальні ланч-бокси, придатні для розігріву в СВЧ-печі.
  • Меню оновлюється щотижня.
  • Організуємо лінію роздачі на об’єкті замовника.
  • Використовуємо тільки свіжі та перевірені продукти.
  • Безкоштовна доставка по району Лівобережна, Русанівка, Позняки, Березняки.

НАШЕ МЕНЮ ОНОВЛЮЄТЬСЯ ЩОТИЖНЯ

Ви вже сьогодні можете зробити замовлення на наступний тиждень (до 14-00 годин четверга), з можливістю коригування до 15-00 за день до відправки.

У ресторані під час обідньої перерви працює лінія роздачі і її меню щотижня оновлюється. Ви так само можете обрати будь-які страви з представленого меню і після оплати на карту ресторану ми доставимо їх додому або до офісу. Час замовлення до 10.00, мінімальна сума 400 грн.

Вартість доставки відповідає карті доставки піци ресторану Паприка. Безкоштовна доставка їжі по району Лівобережна, Русанівка, Позняки, Березняки, здійснюється з 12.00 до 17.00.

ДОСТАВКА ОБІДІВ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:  +380 67 249 19-55

Зверніть увагу
Ви самостійно обираєте час доставки обідів до офісу
Вартість гарячого обіду в офіс на 1-ну особу від 80 грн.
Доставка обідів до офісу відбувається по всьому м. Київ та найближчому передмістю м. Бориспіль, м. Бровари. ЗАМОВЛЯЙТЕ ПЕРШИЙ ОБІД БЕЗКОШТОВНО!
НАШІ ПАРТНЕРИ

за багато років роботи ми успішно співпрацювали з найбільшими компаніями

Перші страви
М'ясні страви
100 грам
34 ₴
200 грам
38 ₴
100 грам
34 ₴
90 грам
30 ₴
100 грам
33 ₴