Величезний досвід роботи й наші виробничі потужності дозволяють готувати обіди на будь-яку кількість співробітників і під будь-які побажання клієнтів. Ми доставляємо готові обіди в спеціальних ланч-боксах, придатних для розігріву в СВЧ-печі. Одноразові прилади та серветки додаються безкоштовно.

Організаціям і компаніям з чисельністю співробітників від 40 осіб ми пропонуємо послуги з проектування, організації та обслуговування обідніх залів і їдалень для співробітників на території організації. Так само ми можемо розробити для Вас спеціальне меню під визначений бюджет.

Ви вже сьогодні можете зробити замовлення на наступний тиждень (до 14-00 годин четверга), з можливістю коригування до 15-00 за день до відправки.

У ресторані під час обідньої перерви працює лінія роздачі і її меню щотижня оновлюється. Ви так само можете обрати будь-які страви з представленого меню і після оплати на карту ресторану ми доставимо їх додому або до офісу. Час замовлення до 10.00, мінімальна сума 400 грн.

Вартість доставки відповідає карті доставки піци ресторану Паприка. Безкоштовна доставка їжі по району Лівобережна, Русанівка, Позняки, Березняки, здійснюється з 12.00 до 17.00.

Зверніть увагу
Ви самостійно обираєте час доставки обідів до офісу
Вартість гарячого обіду в офіс на 1-ну особу від 80 грн.
Доставка обідів до офісу відбувається по всьому м. Київ та найближчому передмістю м. Бориспіль, м. Бровари.
НАШІ ПАРТНЕРИ

за багато років роботи ми успішно співпрацювали з найбільшими компаніями

Перші страви
М'ясні страви
100 грам
34 ₴
200 грам
38 ₴
100 грам
34 ₴
90 грам
30 ₴
100 грам
33 ₴