Весільний банкет – це кульмінація переживань і приготувань, це урочистий момент для двох сердець, це важлива подія в житті сім’ї що запам’ятається на довгі роки. У цей знаменний день, ми стаємо частинкою Вашої сім’ї і беремо на себе всі ці клопоти, так як за багато років знаємо, чим здивувати Вас і Ваших гостей.

Наші переваги – це зручне розташування і можливість провести урочисті заходи на будь-який смак і формат. Лівий берег Києва, де є банкетний зал для проведення весілля, ювілею або корпоративного заходу з можливістю не обмежувати себе в часі і з надзвичайним розмаїттям вишуканих страв, досить складно знайти. Але у нас це можливо.

Безпосередня близькість м. Лівобережна дасть зручність для гостей Вашого заходу дістатися до місця проведення урочистості без особливих труднощів, коли банкетний зал і святковий стіл буде вже готовий.

Банкетний зал ресторану розрахований до 80 чоловік з можливістю проведення танцювальних заходів, а також для виїзної церемонії. Банкетне меню складається з асортименту страв на будь-який смак, а за домовленістю, ми можемо Вам приготувати будь-яку страву під замовлення.

Залежно від бюджету заходу надаються різні системи лояльності та знижки з якими Ви можете ознайомитися безпосередньо при оформленні замовлення в ресторані.

ЗАМОВЛЕННЯ БАНКЕТІВ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:  +380 67 249 19-55

Зверніть увагу
Зал ресторану розрахований до 80 чоловік з можливістю проведення танцювальних заходів
Для event агенцій - комісійна винагорода у розмірі від 5 до 10% в залежності від бюджету заходу